R e k l a m a

w Pytania przez użytkownika
Ktoś może korzysta z cateringu dietetyczne FitWay i może się wypowiedzieć? A może ma ktoś porównanie z cateringiem z Boryny? Będę wdzięczna za wszystkie opinie na ten temat. Pozdrawiam :-)

R e k l a m a

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika
Jestem bardzo rozczarowany. Catering zamawialiśmy 2x na 3 tygodnie, pierwszy raz nie dostarczono nam dwa razy cateringu, policzono nam cenę bez rabatu - czyli za każdy tydzień z osobna. Stwierdziliśmy, ach w porządku każdy może mieć słabszy czas. Po upływie 3 miesięcy postanowiliśmy, że spróbujemy raz jeszcze z nadzieją, że się poprawiło. Niestety tak nie jest, pierwszego dnia nie otrzymaliśmy cateringu, firma tłumaczyła się awarią systemu. Na drugi dzień przywieźli jedzenie, ale zabrakło nam 1 posiłku. Trzeciego dnia po rozpakowaniu torby z jedzeniem, pozwoliłem sobie przeliczyć kalorie posiłków, które nie wyglądały na tyle ile miały w opisie. Po przeliczeniu 1 śniadania "szakszuki" okazuje się, że ma ona zaledwie 130kcal a nie 284kcal tak jak napisali w menu. Kolejny posiłek, który byłem w stanie przeliczyć to kolacja "sałatka z wędzonym kurczakiem, gruszką i orzechami włoskimi" 413kcal, a po przeliczeniu marne 80,66kcal, no ale przecież jak możemy uzyskać tyle kalorii z 4 kawałeczków kurczaka, 4 paseczków gruszki i 1 orzeszka na krzyż. Smak to indywidualna kwestia, ale w moim przekonaniu potrawy są średnie, większość jest jałowa. Generalnie bardzo nie polecam, ukończyłem średnią szkołę gastronomiczną i potrafię przeliczyć kalorie posiłków. Jeśli ktoś korzysta z usług tej firmy to bardzo współczuje, jest to jedna wielka ściema. Właściciel odrzuca połączenia i nie odpowiada na wiadomości. Jeśli ktoś chce to chętnie prześle zdjęcia potraw które otrzymaliśmy oraz obliczenia kaloryczności.
Na koniec dodam, że moim celem nie jest zniesławienie firmy FitWay Catering, ale moja obiektywna opinia ma być motywacją dla personelu, aby poprawić jakość usług, bo jak ktoś pisze, że cyt."ciasteczka owsiane - najlepsze na świecie!" to niech ku*wa takie są.

A w dodatku Pan Bartek (właściciel) nie chce zwrócić pieniędzy za nie wykonanie usługi i przywłaszczył sobie ponad 900zł

Podobne wątki

0 odpowiedzi
wątek dodany 20 listopada w Pytania przez użytkownika paliko39
0 odpowiedzi
wątek dodany 12 stycznia w Pytania przez użytkownika Rembi
0 odpowiedzi
wątek dodany 30 grudnia 2018 w Pytania przez użytkownika atom2001
0 odpowiedzi
wątek dodany 19 września w Pytania przez użytkownika Karolina6789
0 odpowiedzi
wątek dodany 1 dzień temu w Pytania przez użytkownika Amka

R e k l a m aWitamy w serwisie
Halo Wieluń

Za naszym pośrednictwem możesz skierować swoje pytania i ogłoszenia do mieszkańców regionu wieluńskiego.

• Gdzie kupię?
• Co wybrać?
• Którą firmę polecacie?
• Transport
• Praca
• Kupię/sprzedam/wynajmę
• I wiele, wiele innych...

Linki do wszystkich wpisów są publikowane na naszej stronie w portalu Facebook.

R e k l a m a

Kategorie

...