R e k l a m a

w Zatrudnię przez użytkownika
Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku doradca klienta .  Praca w WIELUNIU

GŁÓWNE ZADANIA:

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w procedurach bankowych

* realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych

• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

• sprzedaż produktów bankowych

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie

• wysokie zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami

• wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

• samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

OFERUJEMY:

• pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę

• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym

• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia

• pracę w przyjaznym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych na adres mailowy: mbfinanse@o2.pl

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na ten wątek.

Podobne wątki

0 odpowiedzi
wątek dodany 11 marca w Zatrudnię przez użytkownika misia
2 odpowiedzi
wątek dodany 7 sierpnia 2023 w Zatrudnię przez użytkownika Ewa 1234
wątek dodany 22 maja 2023 w Zatrudnię przez użytkownika Magg01
wątek dodany 9 marca 2023 w Zatrudnię przez użytkownika Llena
7 odpowiedzi
wątek dodany 26 maja 2022 w Zatrudnię przez użytkownika 77

Witamy w serwisie
Halo Wieluń

Za naszym pośrednictwem możesz skierować swoje pytania i ogłoszenia do mieszkańców regionu wieluńskiego.

• Gdzie kupię?
• Co wybrać?
• Którą firmę polecacie?
• Transport
• Praca
• Kupię/sprzedam/wynajmę
• I wiele, wiele innych...

Linki do wszystkich wpisów są publikowane na naszej stronie w portalu Facebook.

Kategorie